Rüyada Ağlamak

Rüyanın Özeti:

Rüyada ağlamak zor günlerin geride kalacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, isabetli adımlar atacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına, melanete denk gelmeyeceğine yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ağlamak her şeyin en kalitelisine sahip olacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, yepyeni biri haline geleceğine yorumlanır.

Tabirciye göre kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, hidayete ermeyi başaracağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ağlamak hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine, yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına delalettir.

Rüya yorumlarına göre büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sorunlarını unutacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, isabetli adımlar atacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağlamak aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, başarılı ve karlı atılımlar gerçekleştireceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre melanete denk gelmeyeceğine, üzüntülerinin biteceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz diken kimselerle savaşacağına, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema

Rüyamda krem kabının içindeki kremin annem babam bitirdiler diye bağırarak ağlıyordum ve ben söylicem hiç birşeyi söyleyemediğim için içime atıp bağırarak ağlıyordum.

ZEN

Dedemi kaybedeli bir kaç ay oldu, rüyamdan tekrardan onu anıp ağlıyordum özlüyordum

Elif

Rüyamda kendime meditasyon ve eneji çalışması yapıyorum, çalışma esnasında üçüncü gözüme ve timüs bezine vuruşlar yapıyorum o arada bende açılım oluyor ve bağırarak ağlamaya başlıyorum sanki şifalanıyorum🙏

Kenan delimehmet

Rüyamda sabah kardeşimle yüz yüze konuşup akşama dogru erkek kardeşimin ölüm haberini alıp ağlamaya başladım ne anlama gelmektedir

Naz

Ruyamda evdeki kedimin öldüğünü fakat onun sadece küllerinin kaldığını gördüm. Küllerine bakarak hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyandım.

...

Rüyamda bi dolmuşun içindeydim gözümden bir damla yaş aktı camı acıktı dolmuşun ellerimi uzattım yağmur yağıyor diye bağırdım dolmuşta tanıdıklarım varmış yüzümüze kaldirdimki ağladığımı görmesinler diye sadece bir yaş aktı indik dolmuştan ablam yanımda bir yere gittik bir erkek var gidip ona sarliyorum üzgünüm bu böyle olmaz gidip anneme diycem ya diyorum

fatoş

rüyada arkadaşım en iyi arkadaşım ölmüştü onu gömüyorlardı mezar taşında hiç bir şey yazmıyordu üstüne toprak attılar gömdüler sadece ben ağlıyordum ağlamaktan helak oldum herkes gitti mezarın başında sadece ben kaldım

Ela

Rüyamda sanki kıyamet kopmuş gibi her yer yangın, dökük, kimseler yoktu. Koşarak insanları arıyordum. Üç veya dört kişi yan yana durmuş o yere bakıyorlardı ben de yanlarına gidip Hz. İbrahim nerede diye soruyordum. O gruptan sonra başka kişilerde ortaya çıktı onlara da sordum ama kimse bilmiyordu.

Hilal

Rüyamda küs olduğum eşimi gördüm ikimizde ağlıyorduk

Sss

Erkek kuzenimin öldüğünü duydum ve cenazeye gittik aynı yerde başka bir adamında cenazesi vardı.karisi hamileymiş

ceyda

rüyamda sevgilim zorla evlendirilecekti ben de ona sarılıp hıçkıra hıçkıra ağlıyordum

Abdullah

Rüyada ölen abimin mezarına sarılarak ağlamak

Selvet

Rüyamda ölen eşimin fotoğrafına bakıp ağlıyordum beni niye böyle bırakıp gittin diye de sitemli konuşuyordum

.

rüyamda bir arkadaşımın yanına gidip onunla vakit geçirmek istiyordum fakat o sevgili yapıyordu yalnız kalıyordum. diğer arkadaşıma gittiğimde onun da başka bi arkadaşım ile ilişkiye başladığını görüyordum ve yalnız kaldığım için çok üzülüp hüzünlü bir şekilde ağlıyordum, arkadaşıma da şaka olarak su tabancası sıkıp gülüyordum.