Rüyada Aile Fotoğrafı Çektirmek

Rüyanın Özeti

Rüyada aile fotoğrafı çektirmek iş hayatında makam sahibi olunacağına, eşi ya da sevdiği kişi ile koyu muhabbette kalacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada aile fotoğrafı çektirmek eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, arabuluculuk yapılacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, etraftaki insanların dertlerine çare bulunacağına delalet eder.

Ulemaya göre güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, güzel işlere imza atacağına, eşi ya da sevdiği kişi ile koyu muhabbette kalacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aile fotoğrafı çektirmek bir konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada aile fotoğrafı çektirmek eline para geçeceğine, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, harcama gücünün artacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada aile fotoğrafı görmek ailesi ile daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, başarılı bir kişi olacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Merhaba, rüyamda Annem ve Kardeslerimle birlikte koltuga oturuyoruz biri bizim fotografimizi cekecekmis. Annem koltugun orta kisminda biz kardesler bazilarimiz Annemizin sag tarafina bazilarimiz sol tarafina oturduk. Annem kendinden emin bir sekilde kollarini ve bacaklarini üst üste atarak resmen en güclü benim dercesine oturuyor. Birden benim yanimda olan kardesimden biri sürekli harekat halinde ne oldu yine ne istiyorsun bir dur ya diye döndüm kardesime dogru ve o sirada foto cekildi.