Rüyada Altın Anahtarla Kapı Açmak

Rüyanın Özeti

Rüyada altın anahtarla kapı açmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada altın anahtarla kapı açmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, yeni bir ortama gireceğine, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına delalettir.

Tabirciye göre para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, ana baba için büyük bir ev alınacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın anahtarla kapı açmak işlerin kara geçeceğine, işlerin kendiliğinden açılacağına, rakiplerine karşı başarı kazanacağına, para sıkıntısının olmayacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, evine huzur ve bereketin geleceğine tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, lüks içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada altın anahtarla kapı açmak insanlarla uyumunun artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, daha çok para kazanmaya başlayacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimine göre sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sorunlarının günden güne azalacağına, takdir ve sevgi göreceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, eşi ile yeniden aşklarının artacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada anahtarla kapı açmak zamanla daha çok para elde edeceğine, sevinçli haberlere, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, ağız tadıyla yaşayacağına alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

İyi günler,
Elimde yeni, çok değişik, altın bir anahtar vardı. Bununla beyaz bir kapının kilidini açıp içeriye giriyordum. Sonra da kapıya kapattım. Hava ve ortam güneşli ve insana huzur veriyordu. Yorumlarsanız sevinirim.