Rüyada Altın Bileklik Hediye Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada altın bileklik hediye gelmesi heyecan dolu günler yaşayacağına, başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, ticarete adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada altın bileklik hediye gelmesi hatalarını fark edeceğine, heyecan dolu günler yaşayacağına, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine alamet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, kendisindeki değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, işe gösterilen ilginin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın bileklik hediye gelmesi karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, mutlu olacağına ve güleceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine, yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına delalet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada altın bileklik hediye gelmesi sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, şansın iyiye döneceğine, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, erkek çocuğu olacağına işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre istediği gibi yaşayacağına, iş yaşamında söz sahibi olacağına, maneviyata yöneleceğine, ticarete adım atacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada bileklik hediye gelmesi çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına yorulur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments