Rüyada Altın Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada altın görmek bekarlar için güzel bir evliliğe, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, eline geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada altın görmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, bekarlar için güzel bir evliliğe, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, sahip olmak istediklerine ulaşacağına, hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, kişisel yeteneklerini geliştireceğine tabir olunur.

Rüya tabircilerine göre yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine delalet etmektedir.

Rüyada altın görmek aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, bir ortaklık kurulacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına rivayet eder.

Rüyanın manasına göre yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın görmek mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınızın ortadan kalkacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine, atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına rivayet eder.

Rüya lugatına göre yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine, eline geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GÜLCAN

Annem bana küçükken taktiği küçük altını veriyordu bende görüp ağlıyordum. Yorumlayabilir misiniz?

bahtıgül

küçükken gördüğüm bir rüya ve hiç unutmuyorum saçları hafif uzun sarı saçlı bir erkek bana ağır, büyük bir iki külçe altın vermişti

Muhammet

Rüyada abim sünnet düğünü yapıyordu. Bende törende altın taktım sonra takılan bütün altınları yerinden alıp abime verdim. Abim altınların bir kısmını bana vermek istedi ihtiyacın olur diye ben kabul etmedim. Altınları tekrar ona verdim. Altınları birlikte saydık.