Rüyada Annenin Balkondan Atladığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada annenin balkondan atladığını görmek gireceği bir sınavın yada başlanacak bir projenin sorunsuz geçeceğine, zorlukların üstesinden geleceğine, saygı göreceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, dost çevrenizin genişleyeceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada annenin balkondan atladığını görmek kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına, gireceği bir sınavın yada başlanacak bir projenin sorunsuz geçeceğine, problemlerinin biteceğine, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre mallarının ve kazancının çoğalacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, zorlukların üstesinden geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, talihinin artacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada annenin balkondan atladığını görmek yeni kararlar alınacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, saygı göreceğine, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, patron olunacağına, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada annenin balkondan atladığını görmek canının ve malının garantide olacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, dost çevrenizin genişleyeceğine, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, kendisini ailesine daha yakın göreceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada balkondan atladığını görmek bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, karlı yatırımlarının kendisine büyük kazanç getireceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments