Rüyada Arkadaşının Annesinin Mezarını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının annesinin mezarını görmek her türlü başarıyı elde edeceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının annesinin mezarını görmek emeklerinin karşılığını bulacağına, her türlü başarıyı elde edeceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre iş hayatında kendi işini kuracağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, önemli işler yapacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara delalettir.

Rüyada arkadaşının annesinin mezarını görmek tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, eşinin çok mutlu olacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının annesinin mezarını görmek ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin daima yolunda gideceğine, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, rahat bir nefes alınacağına, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada annesinin mezarını görmek mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, sorunlarının yakında biteceğine, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, ailesinden ve sevdiklerinden kopmayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine delalettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments