Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisini Ağlarken Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının eski sevgilisini ağlarken görmek fırsatlarını en iyi şekilde kullanılacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının eski sevgilisini ağlarken görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, yeni hobiler edinileceğine, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, fırsatlarını en iyi şekilde kullanılacağına, mevki kazanacağına, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine delalettir.

Rüya tabiri lugatına göre ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, etrafında sürekli kendini rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına delalettir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisini ağlarken görmek kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, becerileri ve deneyimleri sayesinde kötü durumlardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisini ağlarken görmek üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, hayatını garanti altına alacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, işindeki verimin artacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, kendi içindeki gücü keşfedeceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilisini ağlarken görmek geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, malının ve kazancının tam olacağına, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, evi yoksa ev alacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments