Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisiyle Beraber Olmak

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle beraber olmak kar sağlayacağına, hayır işleri yapacağına, atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle beraber olmak ahiretteki kendini bekleyen ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, kar sağlayacağına, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre hayır işleri yapacağına, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, geçecek güzel bir ömre işarettir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle beraber olmak sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, bir yerden gelecek yüklü kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle beraber olmak hayırlı işlere gireceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine yorumlanmaktadır.

Ulemaya göre alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, yeni haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada beraber olmak etrafının da her zaman kalabalık olacağına, hasret çekenlerin buluşacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments