Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisiyle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, hayatında olumsuz gittiğini düşündüğü noktaları bir bir kontrol ederek düzelteceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek sevdiklerine kavuşacağına, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, sevdiğine kavuşacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre hayatında olumsuz gittiğini düşündüğü noktaları bir bir kontrol ederek düzelteceğine, oturduğu makamın sarsılmayacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, kazançlı çıkacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, imkanlarının artacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimine göre iyi bir kariyer edineceğine, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, kendisini korumaya alacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya anlamına göre hayatının kurtulacağına, hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek son model arabaya sahip olacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, yeni ve güzel makama sahip olacağı bir işe başlayacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments