Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisiyle Sevişmek

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle sevişmek herkesin şaşırtılacağına, kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle sevişmek herkesin şaşırtılacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına delalet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, korkularının sona ereceğine, kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisi ile gururlanacağına, koltuğunun ve makamının yükseleceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle sevişmek kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, zorluklarının son bulacağına delalet eder.

Rüyanın manasına göre kendisinden medet uman kişilere verdiği sözleri tutacağına, alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle sevişmek ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine rivayet eder.

Rüya tabirlerine göre eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, bilgilerle donanacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilisiyle sevişmek yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, bol paralı bir döneme girileceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments