Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisiyle Yatmak

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle yatmak başarılı ve kazançlı olacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yakın zamanda hayata geçireceğine, isabetli adımlar atacağına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle yatmak zahmetli bir işin altından kalkılacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, kötü olarak yorumlanabilecek bir durumun sizi fazla etkilemeyeceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle yatmak yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, dinamik ve neşeli duruma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yakın zamanda hayata geçireceğine, hayatından razı geleceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına yorumlanır.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle yatmak kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, isabetli adımlar atacağına, iş açısından verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüya yorumu lugatına göre uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, her daim temkinli olacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilisiyle yatmak maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments