Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmesi işinde tek söz sahibi durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmesi hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, işinde tek söz sahibi durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, idealist davranacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, hayatının neşe dolacağına alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmesi kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına yorulmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre kariyerinde aşama kaydedeceğine, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, bir konuda destek alacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmesi sıkıntılarını ve borçlarını ortadan kaldıracağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, alım gücünde yükselme olacağına, sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine yorumlanır.

Rüyanın manasına göre makam ve söz sahibi olacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, ayrıcalık elde edeceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, muradın yerine geleceğine, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments