Rüyada Arkadaşının Sevgilisine Sarılmak

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının sevgilisine sarılmak attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, karlı işlerden büyük paylar alacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının sevgilisine sarılmak yeni kapılar açılacağına, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, yapacağı atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre iş ve özel yaşamında yüzün güleceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, büyük ses getirecek işlere girileceğine, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşının sevgilisine sarılmak çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, satışlarının ya da üretiminin artacağına, bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, karşısına iyi insanların çıkacağına, sorun varsa ortadan kaldırılacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine delalet eder.

Rüya alimine göre sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatının bir anda cennete döneceğine, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının sevgilisine sarılmak yüksek mertebeye geleceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, karlı işlerden büyük paylar alacağına, değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, sevdiği kişi ile arasındaki önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, hayallerin ardı ardına gerçekleştirilmeye başlanacağına, ana baba duası alınacağına, onurlu bir yaşam süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilisine sarılmak hayırlı kapılar açılacağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, rızkının artacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments