Rüyada Arkadaşının Sevgilisinin Seni Sevdiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının sevgilisinin seni sevdiğini görmek başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, en büyük desteği dostlarından ve ailesinden göreceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının sevgilisinin seni sevdiğini görmek başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, en gösterişli arabalara bineceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, istediği her şeye ulaşabileceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının sevgilisinin seni sevdiğini görmek hastalıktan şifa bulmaya, duyduğu üzüntülerin son bulacağına, baba evinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, en büyük desteği dostlarından ve ailesinden göreceğine, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, maddi olarak kolaylık içinde olacağına, kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine işarettir.

Rüyada arkadaşının sevgilisinin seni sevdiğini görmek sorunlarını ve sıkıntılarını alacağı bir destek sayesinde çözeceğine, yeniden daha güzel bir hayat düzeni kurmaya, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, yaşamının düzene gireceğine, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına işarettir.

Rüyanın tabirine göre sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğini görmek işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, bazı araştırmalar yapılıp bir sorunun kaynağının bulunacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, işlerinin düzeleceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine tabir olunur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments