Rüyada Arkadaşının Trafik Kazası Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada arkadaşının trafik kazası görmek hayata yeni bir başlangıç yapacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine, can bulacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada arkadaşının trafik kazası görmek dileklerin kabul olacağına, küçük şeylerle bile mutlu olacağına, hayata yeni bir başlangıç yapacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, aile içindeki sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının trafik kazası görmek can bulacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, aile içinde de bereketin artacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının trafik kazası görmek rahata ereceğine, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, kişisel eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, yaptığı işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına buna bağlı olarak ta maddi kazancının artacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, yaşanacak bazı olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, kendisindeki değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına tabir olunur.

Rüyada trafik kazası görmek maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine tabir olunur. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments