Rüyada Aşık Olduğun Kişinin Seni Yanağından Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada aşık olduğun kişinin seni yanağından öpmesi zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada aşık olduğun kişinin seni yanağından öpmesi güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, ters giden olayların düzeleceğine, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına, işini en iyi şekilde yapacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına alamet eder.

Rüyada aşık olduğun kişinin seni yanağından öpmesi evli ise bir çocuk sahibi olacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına, arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, işlerinde yenilikler yapacağına yorumlanır.

Rüya yorumcusuna göre bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada aşık olduğun kişinin seni yanağından öpmesi iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, yeni bir hayat kurulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru

Rüyamda eskiden konuştuğum ce hoşlandığım yabancı uyruklu bir erkek vardı o bizim evimize geliyordu ve bizim yatak vardı oraya yatmaya hazırlanıyordu ben yatağı hazırlarken yanağımdan öptü. Annem de dedi ki yeni nevresim götür dedi. Ben yenisini ararken uyandım.

Ebru

Teşekkür ederim yorumunuz için