Rüyada Ayağını Pitbull Isırması

Rüyanın Özeti

Rüyada ayağını pitbull ısırması bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ayağını pitbull ısırması bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, bir arkadaşının içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmasına vesile olacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, eski enerjisini bulacağına, cebinde parasının hiç eksik olmayacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına alamet etmektedir.

Tabirciye göre akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, statü atlayacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına delalet eder.

Rüyada ayağını pitbull ısırması zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ayağını pitbull ısırması kısmetlerinin ve şansının artacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, zaman zaman işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sağlam bir kariyer edineceğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına işaret eder.

Rüya alimlerine göre projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada ısırması kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine delalet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derya eraslan

Rüyamda eşim ve kızının yanında beyaz pitbul getiriyorlardı ama ben ısırır neden getirdin diyorum eski eşinin verdiğini anlatmak istiyordu ve evimin içine soktular ve pitbul birden ayagımı ısırdı dişleri ayagımdaydı dişleri pitbulun gümüş rengiydi uzundu eşime bagırıyordum ısırdı gel canım yanım yanıyo diye ama gelmedi ve birden uyandım ayagımdaki ısırmanın acısı hala ayagımda duruyordu