Rüyada Az Bir Suyla Abdest Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada az bir suyla abdest almak yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, işinde söz sahibi olacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, üstlenilen bir sorumluluğun kendisine hem birincilik hem de kazanç getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada az bir suyla abdest almak çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, insanlar tarafından sevileceğine, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, dertlerine derman bulacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada az bir suyla abdest almak emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, işinde söz sahibi olacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada az bir suyla abdest almak ağız tadına kavuşacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, işlerinin bir süre güzel gideceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, üstlenilen bir sorumluluğun kendisine hem birincilik hem de kazanç getireceğine, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile kötü bir durumdan kurtulmaya çalışacağına, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada suyla abdest almak gösterilecek olan sabır ve azim ile bir işten çok iyi kazanç elde edileceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, sorunların atlatılacağına, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına yorumlanır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aişe Hifa

Rüyamda toprak gibi bir yerdeyim abdest alıyorum, ama su az , bu az suyu kullanıyorum. Ayaklarıma kumlar değiyor, bulaşıyor.sanki bu kumları ayağıma sıvıyordum. Sonra çok suya kavuşup , ayaklarımı tekrar bu çok suda yıkıyordum.