Rüyada Babanın Kızının Elini Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada babanın kızının elini öpmesi çok büyük çaba göstererek de olsa olumsuz bir durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, endişelerinin son bulacağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada babanın kızının elini öpmesi çok büyük çaba göstererek de olsa olumsuz bir durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, yönetici olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, gözyaşının kuruyacağına, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına ve mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada babanın kızının elini öpmesi aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, çok büyük menfaatler kazanacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre problemlere çözüm bulunacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, endişelerinin son bulacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada babanın kızının elini öpmesi tatsızlıkların sona ereceğine, rızkından ve gelirinden yana kısmetli olacağına, darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına delalet eder.

Rüya ilmine göre iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Merhaba rüyamda 2017 yılında hastalanıp vefat eden babamı gördüm 2 metre kare hastane odasında onu ziyarete gidiyom ve elimi tutup opuyo ağlıyo beni bu küçücük yerde yapayanliz bıraktınız ne gelen ne giden var diyo ve çok zayıf gördüm herzaman dua ediyom mezarına sık gidemesemde ne anlama geliyo bu rüya

Müezza

Babam birkaç ay önce vefat etmişti. Rüyamda hastanede hasta yatağında vefat etti ve daha genç ve dinç bir halde tekrar dirildi. Şaşkınlığım geçmeden bana bir çocuğum daha olsa çok iyi olacağını söyledi. Ben de hamileymişim ve ilk defa ona söylüyorum,torunun yolda diyorum. O kadar sevindi ki elimi öptü. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.