Rüyada Babanın Trafik Kazası Geçirdiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada babanın trafik kazası geçirdiğini görmek büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, işinin ehli olacağına, yüzünde güller açacağına, tecrübe sahibi bir aile büyüğünün kendisine yol göstereceğine, iyilik ve hayır bulacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada babanın trafik kazası geçirdiğini görmek iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, kızı olanların kızını gelin edeceğine, işlerindeki karın artacağına yorulur.

Rüyanın anlamına göre işinin ehli olacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, yeni bir hayat kuracağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada babanın trafik kazası geçirdiğini görmek bir büyüğünün yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, yüzünde güller açacağına, moralinin yerine geleceğine, bir konuda kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine delalettir.

Rüya anlamına göre kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, tecrübe sahibi bir aile büyüğünün kendisine yol göstereceğine, zararların telafi edileceğine, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada babanın trafik kazası geçirdiğini görmek iyilik ve hayır bulacağına, gözyaşının duracağına, düşmanlık beslediğini anladığı bir kişiye karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine, hayatının kusursuz hale geleceğine, deneyim kazanacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya alamettir.

Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek aile hayatındaki muhabbetin artacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına delalet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yunus KAYMAK

Yeni bir araba aldığımı gördüm çok mutluydum
Babam ve annem yeni arabayla gittiler bahçeye daha sonra onları bahçede otururken toprakla oynarken gördüm daha sonra jet Bi uçak kalkış yaptı
Arkadaşım aradı telefonun ucundaki babamdı kaza yapmışlar arabanın içinde annem korkmuş babam annemi kendine getirmeye çalışıyordu babam iyiydi annemin sesi geliyordu ana göremiyordum neredesiniz yanınıza gelicem desemde cevap vermediler bana arabanın nerde olduğunu anlayamadım

suat örnek

ölmüş babam ile beyaz bir arabanın içindeydik. Arabayı ölmüş babam kullanıyordu. Sert bir viraja girdik ve virajı alamayan babam ve ben uçuruma uçtuk. Ancak araba uçurumda yere düşerken kedi misali dört ayak üzerine düştü ve burnumuz bile kanamadı. Sonra düştüğümüz uçurumda ben babama baba bak orda bir yol var ordan çıkalım diyorum. ordan çıktık. ha ayrıca düştüğümüz yer yemyeşil biryerdi.

suat örnek

teşekkür ederim