Rüyada Başkasının Altın Kolyesini Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının altın kolyesini almak mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, haberini alacağı güzel bir olay ile sevineceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının altın kolyesini almak yaşadığı yerin güzelleşeceğine, sorunların atlatılacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, saygın biri olacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına rivayet eder.

Rüya tabiri lugatına göre işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, bazı önemsiz konuların kısa sürede kendiliğinden yok olacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, kısmetli bir işe atılmaya tabir olunur.

Rüyada başkasının altın kolyesini almak kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine yorulur.

Rüya sözlüğüne göre ailesinden büyük hayır göreceğine, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunulacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına yorulur.

Rüyada başkasının altın kolyesini almak işinde terfi alacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, haberini alacağı güzel bir olay ile sevineceğine, mutluluğa ve neşeye, malını ve parasını sağlama alacağına alamet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada başkasının altın kolyesini görmek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin kolaylaşacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments