Rüyada Başkasının Artığını Yemek

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının artığını yemek üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, çok daha rahat bir hayat süreceğine, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, çevresindeki insanların kendisine sürekli destek olacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, mutlu bir beraberlik yaşanacağına yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının artığını yemek çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına yorumlanır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, çok daha rahat bir hayat süreceğine, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, ruhunu güzelleştireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının artığını yemek istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, kazancının günden güne çok artacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre çevresindeki insanların kendisine sürekli destek olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına, insanların saygısının kazanılacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının artığını yemek elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, yönetici makamına geleceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, mutlu bir beraberlik yaşanacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada yemek elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, sevdiği kimseler ile özlem gidereceğine, bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, kendisine verilen görevleri başarıyla tamamlayıp hafifleyeceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ata

rüyamda bir arkadaşımla yemek yemek için yer bakarken fastfood tepsilerinin üzerinde kalan artıkları görüyorum, yemek için alıyorum, arkadaşıma sen de al diyorum o biraz çekiniyor, ben tam bi ısırık aldığımda tepsinin sahibi gelip o bizimdi der gibi bakıyor, ben de tepsiyi tekrar bırakıyorum. bırakırken tepsideki hamburgerin çok kuru büzüşmüş olduğunu görüyorum. yorumlarsanız sevirim, teşekkürler..

ata

teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için..