Rüyada Başkasının Evine Hırsızın Girmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının evine hırsızın girmesi huzur bulacağına, parasına para ekleyeceğine, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, sorunlarının azalacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının evine hırsızın girmesi huzur bulacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, parasına para ekleyeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına işarettir.

Rüyada başkasının evine hırsızın girmesi maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına, çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, sorunlarının azalacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada başkasının evine hırsızın girmesi sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, ağız tadıyla yaşayacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, her geçen gün başarıların artacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, rahat rahat yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada evine hırsızın girmesi bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, yeni bir eve sahip olunacağına, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments