Rüyada Başkasının Evlilik Hazırlığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının evlilik hazırlığını görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, emellere ulaşılacağına, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, önemli işler yapacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının evlilik hazırlığını görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, rahat ettirecek adımlar atılacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına yorulur.

Ulemaya göre makbul olan mallar edineceğine, bir ortaklık kurulacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine delalettir.

Rüyada başkasının evlilik hazırlığını görmek çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, bolluk içine olacağına, sevdiğine kavuşacağına alamettir.

Rüya tabircisine göre emellere ulaşılacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının evlilik hazırlığını görmek kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, herhangi bir sorun yaşamadan istenmeyen ve kendine rahatsızlık veren bir durumdan kurtulacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, sevdiği kişiler ile bir araya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, kendisi için faydalı şeyler yapacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına alamet etmektedir.

Yorumcuya göre ruhun ve kalbin rahat edeceğine, önemli işler yapacağına, işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, ün sahibi birisi olunacağına, bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada evlilik hazırlığını görmek kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, hastalıkların uzak duracağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments