Rüyada Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmesi evlilik yolunda bir adım atılacağına, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmesi aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve sağlığının yerinde olacağına, sevdikleri ile sıkı muhabbet kuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmesi toplum hayatına katkılarda bulunacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüya alimine göre gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, hayatının keyifli hale geleceğine, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, borçların kısa sürede ödeneceğine, geçim derdinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmesi çok daha büyük adımların atılacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işitmeyeceğine, kendisine başarı ve hayır getirecek hadiselere, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, kendisi için doğru kişiyi bulacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments