Rüyada Başkasının Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının koltuk altı kılı görmek küs kimselerin barışacağına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, kendini çok daha iyi hissedeceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının koltuk altı kılı görmek gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, küs kimselerin barışacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine, çıkacağı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının koltuk altı kılı görmek sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına delalet etmektedir.

Rüya ilmine göre hayır getirecek noktalara gelineceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, kendini çok daha iyi hissedeceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının koltuk altı kılı görmek eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına, kendini destekleyen kişilerle çalıştığı için işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine işaret eder.

Rüya yorumcularına göre geçim derdi olmayacağına, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına delalettir.

Rüyada koltuk altı kılı görmek sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments