Rüyada Başkasının Kolunda Altın Bilezik Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının kolunda altın bilezik görmek ticaretinin gelişeceğine, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, bereket ve zenginlik bulacağına, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara  delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının kolunda altın bilezik görmek uzaktaki bir büyüğünün rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, ticaretinin gelişeceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine delalettir.

Rüya tabircilerine göre yapılan iyiliklerin karşılığı olarak yıkılmaz dostluklar edinileceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının kolunda altın bilezik görmek büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, aile hayatını eski mesut günlerdeki haline döndüreceğine, rızık eksikliği yaşamayacağına, bereket ve zenginlik bulacağına, toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, maddi durumun düzeltileceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının kolunda altın bilezik görmek yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine delalet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre dertleri biteceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine delalettir.

Rüyada kolunda altın bilezik görmek hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elanur

Rüyamda bir dairenin içerisindeyiz. Hocam konuşma yapıyor ve şık giyinimliydi.Arkasından bu hocamın ablası olan diğer hocam geliyor oda şık giyinmiş ve kolunda yanlış hatırlamıyorsam dört tane altın bilezik vardı ve birinin üzerinde iri iri beyaz inciler vardı.

Elanur

Her rüyamızı hayra yorduğunuz için teşekkürler