Rüyada Başkasının Parmağında Alyans Yüzük Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının parmağında alyans yüzük görmek deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, kendisine yardımcı olması için birilerinden akıl danışması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, içinin rahat edeceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının parmağında alyans yüzük görmek zor günlerin uzaklaşacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, kendisini destekleyen kişiler sayesinde huzur bulacağına, işlerinin toparlanacağına işaret eder.

Rüya açıklamasına göre geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, refah içinde yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının parmağında alyans yüzük görmek yeni mülkler satın alacağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, düzeninin yıkılmayacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına yorumlanır.

Rüya alemine göre sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını yerine getireceğine, adının her yerde geçeceğine, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının parmağında alyans yüzük görmek ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, kendisine yardımcı olması için birilerinden akıl danışması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, içinin rahat edeceğine, sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine, ticarette başarılı olacağına delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada parmağında alyans yüzük görmek endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine, başının belaya girmeyeceğine, parasının ve malının artacağı işler yapacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments