Rüyada Başkasının Yüzünde Sivilce Çıktığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada başkasının yüzünde sivilce çıktığını görmek hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, kazancının günbegün artacağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, çok bereketli bir dönem geçireceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada başkasının yüzünde sivilce çıktığını görmek ailesini yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına yorulur.

Rüyanın açıklamasına göre iyi huyunu ve güzel ahlakını ömrü boyunca terk etmeyeceğine, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, kazancının günbegün artacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine alamettir.

Rüyada başkasının yüzünde sivilce çıktığını görmek düşmanlar ile mücadele edeceğine, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, imkânlarının kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, sevdiği kişiler ile uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, güzel zamanlar geçireceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına delalettir.

Rüyada başkasının yüzünde sivilce çıktığını görmek tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, çok bereketli bir dönem geçireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada yüzünde sivilce çıktığını görmek şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, iş açısından verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, başarıyla geleceğine alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments