Rüyada Bekar Bir Kızın Hamile Kalması

Rüyanın Özeti

Rüyada bekar bir kızın hamile kalması uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, kalp kırmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bekar bir kızın hamile kalması ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, eşlerin çok mutlu olacağına, kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, arzularının yerine geleceğine, maddi gücünün artacağına yorulur.

Rüyada bekar bir kızın hamile kalması sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre kırgınlıkların geçeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, işinde hep başarılı olacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, eğer bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına delalettir.

Rüyada bekar bir kızın hamile kalması sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, kafa dinleyeceğine, kesesinin her gün daha fazla dolacağına, alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde üzerinde çalışılan bir projenin ayağa kaldırılacağına yorumlanır.

Rüyanın anlamına göre kalp kırmayacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada bekar bir kızın hamile görmek hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments