Rüyada Bekar Kızın Eline Kına Yakılması

Rüyanın Özeti

Rüyada bekar kızın eline kına yakılması büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, borçların ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bekar kızın eline kına yakılması büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı olacağına, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, onurlu bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada bekar kızın eline kına yakılması maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, durumunuzun iyileşeceğine, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, mal mülk sahibi olunacağına ve çevresindeki yardıma muhtaç kimselere el uzatacağına işarettir.

Rüya ansiklopedisine göre başarıya giden yollarını açacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, dua alacağına işaret eder.

Rüyada bekar kızın eline kına yakılması vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine işarettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, borçların ödeneceğine, uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın herkesi sevindireceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşına destek olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments