Rüyada Belediye Başkanının Evine Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada belediye başkanının evine gelmesi akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının hiç girmeyeceğine, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada belediye başkanının evine gelmesi akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine, hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, hasta ise en kısa zamanda ayağa kalkacağına, alınan güzel haberler ile sevinileceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine işarettir.

Rüya tabircisine göre yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada belediye başkanının evine gelmesi sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının hiç girmeyeceğine, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, sevdiklerini kendi gözünden bile sakınacağına, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına yorumlanır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine tabir olunur.

Rüyada belediye başkanının evine gelmesi iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, malının artmasına, bereketlenmesine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına delalettir.

Yorumcuya göre gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir başarı yakalanacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments