Rüyada Biçilmiş Buğday Tarlasında Yürümek

Rüyanın Özeti

Rüyada biçilmiş buğday tarlasında yürümek gerçek mutluluğu tadacağına, büyük başarı kazanacağına, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada biçilmiş buğday tarlasında yürümek helal rızıklara kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli zamanlar geçireceğine, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, gerçek mutluluğu tadacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür başarılı ve saygın biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, istediği gibi yaşayacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, üstünlük elde edeceğine işaret eder.

Rüyada biçilmiş buğday tarlasında yürümek muradının gerçekleşeceğine, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine delalettir.

Rüya kitabına göre hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine, doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada biçilmiş buğday tarlasında yürümek kötülüklerden uzak olacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, bekar ise evleneceğine, büyük başarı elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada yürümek gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerine her konuda fark atacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük fayda göreceğine, günahlarının affedileceğine, hayatının geriye kalan kısmını dikkatli bir şekilde planlayacağına ve bu sayede huzur dolu günler geçireceğine, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments