Rüyada Bilincini Kaybetmek

Rüyanın Özeti

Rüyada bilincini kaybetmek gönül hoşluğuna kavuşacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, şen kahkahalar atacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bilincini kaybetmek yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, gönül hoşluğuna kavuşacağına, kişiliğiyle dikkat çekeceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kariyerinin yükseleceğine alamet eder.

Rüya alimine göre ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, maddi gücünün, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada bilincini kaybetmek sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, toplum içinde önemli bir yer edineceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre kazançlı bir ortaklık kurulacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bilincini kaybetmek bereketli bir döneme girileceğine, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, şen kahkahalar atacağına, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar sevdiği bir kişiye yardım etmeye devam edeceğine, kendine güveneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, ortakları ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, tecrübe sahibi olacağına delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada kaybetmek başarı kazanılacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına işaret eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurdan

Banyo duvarına yumruk atıyorum. Kağıt gibi dökülüyor. 2.yumruğu atıyorum. Duvar yıkılıyor. Benimde dilim tutuluyor. Annem geliyor bana bakmadan beni terk ediyor. Ben de sesleri duyuyorum. Denileni anlıyorum. Zihinsel engelli olmuşum. Konuşmak istiyorum, konuşamıyorum.