Rüyada Bir Başkası Tarafından Görülmek

Rüyanın Özeti

Rüyada bir başkası tarafından görülmek yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, büyük bir makama geleceğine, isteklerin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bir başkası tarafından görülmek beklenmedik zamanda çevresindekilerden alacağı bir yardım sayesinde insanlara olan güvenin artacağına, haksızlık yapmayacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına delalet etmektedir.

Ulemaya göre ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, sevdiklerine kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bir başkası tarafından görülmek çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, maddi sıkıntılarının son bulacağına, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına delalettir.

Rüya kitabına göre çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine, çareye ve çözüme ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir başkası tarafından görülmek büyük bir makama geleceğine, hep alın terini yiyeceğine, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre hasret ve özlem gidereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, kendisi ile baş başa kalacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, isteklerin yerine geleceğine, çok güzel günler yaşayacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada görülmek hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, daha zengin hale geleceğine, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, büyük bir sürpriz yaşayacağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments