Rüyada Bir Erkeğin Cinsel Organının Büyüdüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada bir erkeğin cinsel organının büyüdüğünü görmek ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, kurulu düzeni olacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bir erkeğin cinsel organının büyüdüğünü görmek kendisine olan güveninin artacağına, ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, mal ve rızkın çoğalmasına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına delalet eder.

Rüyanın yorumuna göre çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, işlerinde her geçen gün daha başarılı olunacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine yorulur.

Rüyada bir erkeğin cinsel organının büyüdüğünü görmek yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre işinin ehli dostları sayesinde kalkınacağına, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, dara düşülen bir anda çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, isabetli kararlar alacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bir erkeğin cinsel organının büyüdüğünü görmek kurulu düzeni olacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre çok büyük ve akıllıca hareketler ile kötü bir durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, kafasında planladığı bir işi canlandıracağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, gönül gözünün açılacağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin cinsel organının büyüdüğünü görmek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün başka kimseleri görmeyeceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına tabir olunur. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments