Rüyada Bir Erkeğin Kadın Elbisesi Giymek

Rüyanın Özeti

Rüyada bir erkeğin kadın elbisesi giymek yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, aile bireylerini kendisinin yönetip, yönlendireceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bir erkeğin kadın elbisesi giymek yaptığı işlerin günbegün artacağına, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüya ilmine göre yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, kazancında artış olacağına, genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, çalışmalarının artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin kadın elbisesi giymek aile bireylerini kendisinin yönetip, yönlendireceğine, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, hayatını yoluna sokacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, çarelere kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre eline hayırlı kazançların geçeceğine, bir ahbabının sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin kadın elbisesi giymek haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, imkânların çok daha iyi olacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işitmeyeceğine, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin kadın elbisesi giymek geçmişini arkada bırakacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine ve sevineceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına yorulur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments