Rüyada Bir Erkeğin Parmağında Altın Yüzük Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada bir erkeğin parmağında altın yüzük görmek rakiplerini üzeceğine, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, canının kıymetini bileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bir erkeğin parmağında altın yüzük görmek rakiplerini üzeceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, sorunların tek kalemde silineceğine, ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin parmağında altın yüzük görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, ortaklı işlere girileceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, kişinin afiyette olacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına işaret eder.

Rüya ansiklopedisine göre kötü günleri geride bırakacağına, kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, üzerindeki kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin parmağında altın yüzük görmek gelirinin önemli oranda çoğalacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, canının kıymetini bileceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, arzu ve isteklerine kavuşacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin parmağında altın yüzük görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, en yakınındaki kişinin üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments