Rüyada Bir Erkeğin Saçını Boyalı Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada bir erkeğin saçını boyalı görmek tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerinin bu mekânda ortaya konacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bir erkeğin saçını boyalı görmek tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, yaşamının düzene gireceğine, büyük bir karar verileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine işaret eder.

Tabirciye göre çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, adını işiyle duyuracağına, düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin saçını boyalı görmek kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerinin bu mekânda ortaya konacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, dini bütün aile büyüklerinin hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre hata ve günah işlemekten uzak duracağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına, aldığı eğitimin kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, kazanılan maddi gelirin devamının geleceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin saçını boyalı görmek birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, dileklerinin kabul olacağına, yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına, mutlu bir hayatı olacağına, insanlardan hürmet göreceğine delalet eder.

Rüya tabircilerine göre tartışmalı durumların sona ereceğine, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak yıkılmaz dostluklar edinileceğine, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına, çok büyük özgüven kazanacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin saçını boyalı görmek anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, kendisini her türlü ispat edip refaha ulaşacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments