Rüyada Bir Kadının Başka Bir Kadına Aşık Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada bir kadının başka bir kadına aşık olması büyük ses getirecek işlere girileceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, kazancının günden güne çoğalacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar sağlayacağına, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada bir kadının başka bir kadına aşık olması yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine, rahata kavuşacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada bir kadının başka bir kadına aşık olması makam ve rütbe edineceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, kazancının günden güne çoğalacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar sağlayacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre mallarının ve parasının bereketinin artacağına, edinilmiş olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, evlatlarına şefkatli bir tutum içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bir kadının başka bir kadına aşık olması çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, üst üste birçok mutluluk yaşanacağına, hayatının afiyette geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, kendine geleceğine, aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments