Rüyada Biri Tarafından Yastıkla Boğulduğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada biri tarafından yastıkla boğulduğunu görmek verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, stresten uzaklaşacağına, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, hayal kırıklıklarının giderileceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada biri tarafından yastıkla boğulduğunu görmek kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, güç ve kudret kazanacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, sözlerinden çıkmayacağına delalettir.

Rüya lugatına göre iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, stresten uzaklaşacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, tartışmaların sona ereceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada biri tarafından yastıkla boğulduğunu görmek yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, refah içinde yaşayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına işaret eder.

Rüya kitabına göre dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada biri tarafından yastıkla boğulduğunu görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri lugatına göre uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına, parasız ve ekmeksiz kalan kimselere yardım elinin uzatılacağına, isteklerinin yerine geleceğine, sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına, ferahlığa çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada yastıkla boğulduğunu görmek hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, istediği evde oturacağına, hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, işlerinin çok iyi olacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments