Rüyada Birinden Bakır Tencere Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada birinden bakır tencere almak kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, ailesinin dirliği için çabalayacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinden bakır tencere almak tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, harcamalarına ve gelir gider dengesine dikkat edildiği zaman rahat bir nefes alacağına, işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine rivayet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, sorunların ortadan kaldırılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birinden bakır tencere almak eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, ailesinin dirliği için çabalayacağına, genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre ferah bir döneme girileceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntısının olmayacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, rakipsiz hale geleceğine işaret eder.

Rüyada birinden bakır tencere almak kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine yorumlanır.

Rüya yorumu lugatına göre atılım yapacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada almak güzel bir iş fırsatına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine yorulur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gönlüm

Rüyamda 3 tane Bakır tencere almak istiyorum ve satıcıdan pazarlik yapıyor ve sonunda uygun fiyata anlaşıp alıyorum. Satıcıdan hayır duası istiyorum. Uzun yola çıkacagim bana dua edermisin diye soruyorum o da bana dua ediyor.