Rüyada Birini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada birini görmek başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, dertlerin aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birini görmek başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, dünyasının bir anda değişeceğine, iş arkadaşlarının kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, sevdiği kişiye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre yeni ev eşyaları alınacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, insanların kendisine her zaman destek olacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına delalettir.

Rüyada birini görmek yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, özellikle eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine yorumlanır.

Ulemaya göre ufkunun açılacağına, kendisini üst bir mevkiye ve zenginliğe götürecek yolu izleyeceğine, yol göstereceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, herkesin şaşırtılacağına yorumlanır.

Rüyada birini görmek hayatın kendisine şöhret ve hayır getireceğine, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine alamettir.

Rüya manasına göre işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, dertlerin aşılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına delalet ettiği söylenir.

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
38 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sibel

Annemlerin evinin önünde çok kabarık sel gibi ama arktan şu geçiyor.İcine komşumuz düşüyor bu arkın ve kayboluyor.

Nebahat

Bir bayan bana meyve agaç dik dedi sonra gördümki tohum ekmilş ve çimlenmiş sende tohum ek dedi daha sonra rahmetli babamı gördüm sarıldım konuştuk kolarım çok agrıyor dedi agladı bende kolarıhı sıvazladım uyandım

Hatice

Rüyamda eşimle bir akrabamızın ofisine gidiyoruz normalde aramız iyi olmasada eşi çok güzel ağırlıyor ben baya hamileyim kendi yaptığı tatlı ikram etti eşimde eşinin yanında iş konuşuyorlar bir an haber geldi eşime önemli bir kanaldan teklif gelmiş yayın ile ilgili eşimin gözlerinin içi parlıyordu kahkahalarla çıktık ben eve geçtim daha içeri girmeden arkamdan kuzenim ve arkadaşı elinde oğlumun yapmış olduğu resim çalışmasının birinci kabul edilmiş coşkuyla oğluma haber vermeye geldi sarıldı

Hatice

Teşekkür ederim 🍀

Hasan

Rüyamda sevdiğim kıza çok benzeyen birini görüyorum sürekli aynı o gibi ve bu aralar sık sık görmeye başladım ama şu an konusmuyor benimle

Zeki

Rüyamda nizamettin ismini birisi söyledi kizgin,birşekilde ne anlama gelir

esma

rüyamda arabayla ailecek bir yere gidiyorduk sonra bir anda durduk ve heyelan olduğunu ve bir kaç kişinin altında kalmış olduğunu gördük onları kurtarmaya çalıştık biri ölüydü diğerlerinden ise bir haber yoktu

Büke

Geniş bir yerde beyaz bir yatakta sevdiğim bir büyüğüm uzanıyordu, huzurlu ve mutluydu. Bana sakin olmamı, her problemin çözüleceğini merak etmemem gerektiğini söyledi. Etrafında kuyusunu kazan çokça kişi olduğu halde ve olumsuz olaylar olmasına rağmen sakin, huzurlu ve mutlu gördüm. Üst bir göreve mi geçecek huzurlu ku olacak acaba? Veya benimle ilgili bir şey mi olacak bilemedim.

Yaşagül Çoruh

Rüyamda kaynımın oğlu Ümit ‘in küçüklüğünü gördüm. 3-4 yaşlarındaydı ve eve kaka yapmıştı. Ortalığı ben temizledim ve kayınvalideme neden sen temizlemedin diye sordum. Bir de gökyüzünde alçaktan uçan küçük bir uçak gördüm. İzlemek hoşuma gitti .hayranlıkla izledim. Uçak atv motorlara benziyordu.