Rüyada Birini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada birini görmek başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, dertlerin aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birini görmek başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, dünyasının bir anda değişeceğine, iş arkadaşlarının kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, sevdiği kişiye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre yeni ev eşyaları alınacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, insanların kendisine her zaman destek olacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına delalettir.

Rüyada birini görmek yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, özellikle eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine yorumlanır.

Ulemaya göre ufkunun açılacağına, kendisini üst bir mevkiye ve zenginliğe götürecek yolu izleyeceğine, yol göstereceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, herkesin şaşırtılacağına yorumlanır.

Rüyada birini görmek hayatın kendisine şöhret ve hayır getireceğine, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine alamettir.

Rüya manasına göre işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, dertlerin aşılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
50 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuba Demir

Rüyamda kilolu birini gördüm benim yaşıtımdı rüyamda yaşıtım bir erkek gördüm onunla sevgiliymişiz kilolu bir çocuk gerçekten sevmiyormuşum ama seviyor gibi davranıyorum ailesi ile rahat rahat yemek yiyorum bir büyük adam var ailesinden rahat rahat yaslanıyorum yemek yerken konuşuyorum ama çocuğu istemiyorum sonra çocuktan ayrılmak istiyorum çocuk niye beni umutlandırdın diye bana kızıyor göbeği falan açılmış kilodan çocuğun

sevgi cankurt

ruyamda ismi rabia olan bir kiz çocuğu kapımı çaldı ve isminin rabia olduğunu soyledi

Aynur

Rüyamda Sevmediğim kızdığım Düşmanım diyebileceğim bir kişinin yeşil hırka giydiğini gördüm anlamını öğtenebilirmiyim

Aynur

Çok teşekkür ederim.