Rüyada Birini Kurtarmaya Çalışmak Ama Kurtaramamak

Rüyanın Özeti

Rüyada birini kurtarmaya çalışmak ama kurtaramamak art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birini kurtarmaya çalışmak ama kurtaramamak her zaman hak ettiğini alacağına, art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, başarılı işlere imza atılacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Rüyanın tabirine göre yakında hedefine ulaşacağına, ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, eline geçen para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birini kurtarmaya çalışmak ama kurtaramamak güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, üstleneceği yeni bir işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, hayatına girecek hayırlı kısmet sayesinde çok mutlu olunacağına yorumlanır.

Rüya anlamına göre isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada birini kurtarmaya çalışmak ama kurtaramamak sırtının yere gelmeyeceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına delalettir.

Rüya tabir edenlere göre üst düzey çalışmalara imza atılacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yaşamayı bileceğine işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada kurtaramamak yatırımlarının büyüyeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, markasını duyuracağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, yapılan hamleler ile rakiplerinin yenilgiye razı geleceğine delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gmzr

Oglum 6 yaşında bır yerde suya giriyor yapma etme dediğim halde inatla ardından su derinleştikçe boğulmaya başlıyor ben onu kurtarmak istiyorum giriyorum bu sefer kızım suya düşüyor 2.5 yaşında üçümüzde boguluyoruz oğlumun suda çırpındığını su yuttuğunu görüyorum ama sonunda öldük mü kurtaran oluşumu ona dair görüntü yok uyandım çünkü ama sağa sola yardım edin diye bağırdım bir kaç kişi etrafta vardı

Sardunya

Rüyada komşumuzu ve beni köpek kovaladı komşumuzu yakaladı ısırdı kurtarmaya çalıştım ama kurtaramadım

Vefa

Rüyada yeğenimi kuyudan çıkarmaya çalıştım ama çıkarmadan uyandım

Muhammet

Rüyada bir kız çocuğu birini kurtarmam için beni bir eve götürdü sonunu hatırlamıyorum gece pantalon giymemiştim ve sabah kalktığımda pantalon yoktu.

Arif

Rüyada bir adamın kuyuya düştüğünü gördüm ama çok çabaladım kurtaramadin