Rüyada Birinin Ayak Tırnaklarını Kesmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin ayak tırnaklarını kesmesi huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, ticarete atılacağına, malına mal, parasına da para ekleyeceğine, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, çevresindeki iyi niyetli kişilere akıl vereceğine ve onları başarıya ulaştıracağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara girmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin ayak tırnaklarını kesmesi karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, büyük bir başarının elde edileceğine, aylık gelirinin artacağına, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, ticarete atılacağına, insanlarla bir araya geleceğine, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, üzüntülerinin sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birinin ayak tırnaklarını kesmesi sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, malına mal, parasına da para ekleyeceğine, kısmetinin ve şansının her zaman yerinde olacağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüya açıklamasına göre sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde ortadan kaldıracağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, sevdiği kişilerin bir dediğini iki etmeyeceğine, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ayak tırnaklarını kesmesi sağlıklı bir kişi olmaya, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, çevresindeki iyi niyetli kişilere akıl vereceğine ve onları başarıya ulaştıracağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyanın anlamına göre arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara girmeyeceğine, kısmetinin ve şansının açık olacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments