Rüyada Birinin Benden Hoşlandığını Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin benden hoşlandığını duymak aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, çalışmalarının takdir edileceğine, elinize toplu miktarda para geçeceğine, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin benden hoşlandığını duymak yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, bir kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, daima secde ve şükür edeceğine, yaptığı her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacağına, ahiret hayatının da güzel olacağına, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin benden hoşlandığını duymak yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, alınacak bazı havadislerin yaralarına merhem olacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, müjdeli haberler alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimine göre insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına, solan yüzünün güleceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin benden hoşlandığını duymak hayatının düzelmeye başlayacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, gülüp eğleneceğine, sevinçli haberler geleceğine, elinize toplu miktarda para geçeceğine, ortalığın güllük gülistanlık olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin benden hoşlandığını görmek çok büyük kazançlar sağlanacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, yaşamının bir dönemindeki güzel anıların hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments