Rüyada Birinin Cinsel Organını Koparmak

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin cinsel organını koparmak hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, zinde kalacağına, kurtuluşa kavuşacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin cinsel organını koparmak iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, kendisine büyük bir fayda sağlayacak bir adım atacağına, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine işarettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına, kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, işi ile gündeme geleceğine, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada birinin cinsel organını koparmak kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, tatsız sözlerin unutulacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre zinde kalacağına, ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini gün geçtikçe daha da sağlamlaştıracağına, istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, başarılarını arttıracağına işaret eder.

Rüyada birinin cinsel organını koparmak yanlış giden işlerin düzeltileceğine, kurtuluşa kavuşacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, huzura ereceğine rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin cinsel organını görmek işlerine bereket geleceğine, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments