Rüyada Birinin Elini Yüzüne Sürmek

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin elini yüzüne sürmek çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin elini yüzüne sürmek yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, mutluluğunun büyüyeceğine, beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına delalettir.

Rüya tabirleri kitabına göre ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, gelirinin kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, mutlu günler yaşanacağına, kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birinin elini yüzüne sürmek evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, dinini yaşayacağına, yaşama olan inancına kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerine göre yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, duygularının karşılıklı olacağına, çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin elini yüzüne sürmek düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, kötü niyetli bir kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına delalettir.

Rüya lugatına göre sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, hayatını huzur, bolluk ve bereket içinde geçireceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada elini yüzüne sürmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sengul

ruyamda baska biri yuzume kokulu elini surdu bune anlama gelir