Rüyada Birinin Hapishaneye Girdiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada birinin hapishaneye girdiğini görmek vefalı bir insan olacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, yuva kuracağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, sağlığının uzun yıllar bozulmayacağına, iş sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada birinin hapishaneye girdiğini görmek hayatın düzene gireceğine, vefalı bir insan olacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, hayatından razı geleceğine, kısmetlerinin bollaşacağına yorumlanır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, kendi işini kuracağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada birinin hapishaneye girdiğini görmek düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, yuva kuracağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına alamettir.

Rüyada birinin hapishaneye girdiğini görmek mutluluktan tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, sağlığının uzun yıllar bozulmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, müjdeli haberle geleceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre iş sahibi olacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hapishaneye girdiğini görmek karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, çıktığı bir iş gezisinden yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments